Mladší žákyně překvapily!

1. a 2. dubna 2017 se mladší žákyně účastnily dvou turnajů. Sobotní utkání v Napajedlech bylo završením sezóny Krajského přeboru mladších žákyň 2016/2017, kde se holky umístily na skvělém 2. místě v celkovém pořadí. Nadšené nebyly jenom z medailí a poháru, ale také z dobře odehrané sezóny a nabraných zkušeností.

Nedělní turnaj byl pro nás všechny výzvou. Jeli jsme totiž odehrát soutěž za starší žákyně do Kroměříže, kde proti nám nastoupila děvčata o nějaký rok starší. Družstvo A nastoupilo po sobotním turnaji s velkou odvahou a nezaleklo se starších hráček. Holky poměrně suverénně odehrávaly zápasy, dokonce už se pouštěly i do složitějších hráčských kombinací, ale to nejlepší si nechaly na konec! Zápas proti Napajedlům byl nejlepším výkonem sezóny. Naprosto fantastická hra byla doplněna obrovským fanděním ,,béčkového“ týmu, který měl turnaj odehraný rychleji.
Družstvu B se nepodařilo být tak úspěšným jako ,,áčkovému“ týmu, ale všechny hráčky se dostaly konečně na hřiště (některé dokonce poprvé), takže nabrané zkušenosti a odehrané zápasy byly mnohem více než vítězná koncovka. Nutno podotknout, že oba týmy tvořily skvělou partu, vzájemně se podporovaly a společně odehrály parádní volejbalový víkend.

Kateřina Bazalová